Podaruj zdrowie! Dzień mamy w RehaFizjo

Podaruj zdrowie! Dzień mamy w RehaFizjo

Dzień Mamy (26 maja) już za kilka dni!  Z tej okazji zespół RehaFizjo przygotował specjalną ofertę leczenia i utrzymania zdrowia, specjalnie dla Twojej mamy. Nie ma nic cenniejszego niż zdrowie! Z okazji Dnia Mamy przygotowaliśmy Vouchery do wyboru:

  • 1x fizjoterapia + 1x trening ; 210zł
  • 3x fizjoterapia + 3x trening; 600zł
  • 5x fizjoterapia + 5x trening; 950zł

Fizjoterapia

Intensywny tryb życia, pozycja siedząca w pracy i bóle kręgosłupa, stres i życie w pośpiechu przyczyniają się do wielu napięć, które gromadzą się w naszych mięśniach i stawach. Nie raz słyszy się od osób, które systematycznie chodzą do fizjoterapeuty, że nie wyobrażają sobie jak można żyć bez wizyt w gabinecie rehabilitacji. Zniesienie zbędnych napięć pozwala oddychać pełnią życia i cieszyć się z każdego dnia w zdrowiu. Terapia manualna, masaż leczniczy, bezcenne wskazówki i co dalej? Trening! Aktywność fizyczna i zdrowy tryb życia to fundament szczęśliwego życia. Podaruj mamie to co najcenniejsze, czyli zdrowie.

Trening

Ciągle słyszy się o osobach które „od jutra” zaczynają ćwiczyć. Często bez pomysłu na trening, po prostu będą ćwiczyć. Czy na pewno są gotowi pójść na siłownie? W większości przypadków nie. Tak rodzą się kontuzje i wykluczają ćwiczących na długie miesiące z treningu.

Najważniejszy jest początek. Jak zacząć, by nie zrobić sobie krzywdy? Które partie mięśni oraz w jaki sposób poddać ćwiczeniom, by wynieść z aktywności fizycznej najwięcej korzyści. Zrób prezent swojej mamie, bo nie ma nic lepszego niż mama w formie!

Zapraszamy do RehaFizjo przy ul. Biskupiej 8/1 we Wrocławiu.

mgr Sebastian Eisler

Kacper Dobrowolski