Masaż

Kontakt

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Masaż stanowi nieodłączną składową fizjoterapii i opiera się przede wszystkim na wykorzystywaniu bodźców mechanicznych. Celem tego rodzaju działania na ustrój jest wywołanie szeregu reakcji fizjologicznych.

Ponadczasowość masażu polega na imponującej ilości korzyści widocznych już po pierwszej sesji. Poza właściwościami leczniczymi, znany jest jako skuteczny środek w walce ze stresem. 

Ze względu na mnogość metod wykonywania masażu, wyróżnić można wiele jego odmian. Do osiągnięcia zamierzonego efektu niezbędny jest odpowiedni dobór technik, siły, głębokości nacisku i częstotliwości kontaktu ze skórą. 

Wybierz coś dla Siebie!

W naszym gabinecie oferujemy szeroki wachlarz zabiegów, 

aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. 

 

  • Masaż klasyczny wykonuje się zarówno dla celów leczniczych jak i dla pobudzenia, wzmocnienia lub rozluźnienia tkanki mięśniowej. Wszystko to za sprawą różnorodności technik wraz ze zmianą siły nacisku.
  • Masaż limfatyczny – Zadaniem masażu limfatycznego jest oddziaływanie przede wszystkim na naczynia limfatyczne i krwionośne. Jako jeden z podstawowych elementów kompleksowej terapii udrażniającej, przy systematycznym stosowaniu, skutecznie likwiduje obrzęki, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.
  • Masaż relaksacyjny to delikatny masaż, którego głównym zadaniem jest wyciszenie organizmu, zmniejszenie napięcia mięśniowego i głębokie odprężenie. Pozytywnie wpływa również na stan skóry zwiększając jej utlenowanie i jędrność.
  • Masaż antycellulitowy – Jedna z najlepszych metod walki z tzw. pomarańczową skórką. Zastosowane metody masażu antycellulitowego stymulują mikrokrążenie, zwiększają ukrwienie tkanki podskórnej i przyspieszają metabolizm wewnątrztkankowy co poprawia kondycję skóry, przywracając jej elastyczność i zdrowy wygląd.
  • Masaż sportowy zalecany jest dla każdego, kto uprawia aktywność fizyczną. Z jednej strony zapobiega kontuzjom i zmniejsza skutki przetrenowania, z drugiej pomaga przygotować się do treningu i zawodów. Ta forma masażu pomaga w osiąganiu lepszych wyników sportowych, a rodzaj masażu dostosowany jest do okresu przygotowań.
944 copy
ul. Biskupia 8
962 copy
951 copy

Cennik szczegółowy

Masaż relaksacyjny (45/60 min)– 90/120 zł

Masaż leczniczy (45/60 min)– 90/120 zł

Masaż sportowy (45/60 min)– 90/120 zł

Masaż antycelulitowy (45/60 min)– 90/120 zł

Masaż limfatyczny (45/60 min)– 90/120 zł

Pakiety

Pakiet 4 masaży (45/60 min)– 340/440zł

Pakiet 8 masaży (45/60 min)– 640/840 zł